5 המקומות הכי טובים לדייט רומנטי בתל אביב

לא מזמן, אחרי זוגיות ארוכת שנים, מצאתי את עצמי בעולם הדייטים, ומאז – אני מודה – יצאתי לדייטים רבים, ואלוהים ישמור – זו ממש תורה מסיני. היכן נפגשים, מה עושים, ואיפה הכי רומנטי להיפגש. ומה זה רומנטי? מי מגדיר? מי מחליט איפה הכי רומנטי להכיר. האם האוכל חשוב? האם השתייה, הברמן? העיצוב?
טוב, דגמתי עשרות מקומות והנה – 5 תובנות רומנטיות… אלו המקומות שתרצו להיות רומנטיים בהם – פה החיזור והנתינה יתקבלו באהבה. ערכתי גם סקר, אמנם לא מייצג מדעית, אך מלא בתובנות של חבר׳ה בגילאי סוף 20 פלוס – איפה הם הכי נהנו בדייטים – והנה התוצאות המשוקללות:

הכי רומנטי.
הכי רומנטי.

 

הפתעה במרינה

לא הרבה יודעים, אבל אם תעברו את השער ומבנה הבטון המכוער של מרינה תל אביב, מטרים מבריכת גורדון ומלון קרלטון, תגיעו לפנים המרינה ול״פורטונה דל מאר״. מסעדה שמשקיפה אל הסירות. בפעמים שישבתי שם (אני מודה) לא אכלתי, אלא הזמנתי שרדונה צונן שילווה את הגלים, היאכטות והנוף המדהים. אין יותר סקסי מזה. המקום – כשמו כן הוא – מתמחה בפירות ים ודגים. ואיזו הנאה זו להתרווח מול היאכטות, ולהרגיש אותנטיות ימית – בניגוד למרינת הרצליה שהיא נובורישיות ימית.

המרפסת הכי שווה

ואם אנחנו עדיין מול גלי הים התיכון – המרפסת במנטה ריי היא בלי ספק הכי מתאימה לדייט. צריך לבוא שעה לפני השקיעה, ועם מזטים, יין מצטיין ודג מובחר, אין ספק שהדייט יהיה מוצלח. מנטה ריי בכלל היא מוסד תל אביבי מנצח. ואני נמצא שם הרבה ולא רק למטרות דייטינג. צריך להזמין מראש את המקום במרפסת וזה גם שווה כי אתם לא הראשונים שחשבתם על הלוקיישן הזה, בטח בשקיעה. גם בימי קיץ חמים עדיין נעים שם, בזכות הבריזה, האלכוהול והאוכל.

אי שם בדרום העיר

על פניו זה נשמע מיוזע ולא מתאים. אולם בר הדלידה נבחר, באמצעות סקר לא מייצג שעשיתי בבר אחר בפני 8 בלייניות ובליינים, כמקום המושלם לדייט ראשון. המקום קטן אך נעים. הדרינקים יחסית זולים והנשנושים טובים. ומי אני שאתווכח עם חבורה שטוענת שהתאהבה בבני/בנות זוג בבר הזה. האמת הייתי שם פעמיים (לא בדייט) ושתיתי דרינקים זולים ב-happy hour. המקום די חשוך וזה יתרון לפעמים בדייט מהסוג שאין לו ממש עתיד כשנדלק האור.

אירופה, קומה שנייה

בקפה אירופה בקומה השנייה, מתברר יש בר. למה מתברר? כי אני לא ממש זוכר שיש דבר כזה. הייתי שם למטה, אכלתי ואף נהנתי. אבל רומנטיקה??? אז מתברר שכן. לפחות לפי עוד סקר לא מייצג שערכתי. לטענת חלק מהמשתתפים, יש כבר כמה זוגות שהדייט ממש התמסד, טבעת וכו׳. זה בהחלט עדיף בעיני מקברי צדיקים בצפון, לפחות מבחינת המרחק.

הספרייה הכי שווה

ועכשיו אגלה סוד. כשאני רוצה להרגיש אריסטוקרט וחבר במועדון בריטי של פעם, אני יוצא לספרייה במלון נורמן. אין בארץ מועדני ג׳נטלמנים כמו פעם. (היה בזמנו ניסיון שהסתיים לא טוב בכיכר אתרים). פה זה המקום לדייט האולטימטיבי, למי שמעוניין לעשות בעיקר רושם של עולם ישן, מהוגן, בלי אורן חזן וכו׳. אין מצב שתראו אותו פה על ספה ליד. (נראה לי). תזמינו ג׳ין אנד טוניק. תזמינו קמפרי תפוזים. בין לבין אפשר לקפוץ למסעדה לארוחת טעימות נאה. ולעשירים באמת – אפשר גם להישאר לילה בסוויטה, בעלות של רק כמה אלפי דולרים. מחיר קטן בעבור אהבת אמת מתמשכת, בנוסח בריטי.

One Response

  1. ניצה Reply

    היי
    האם תמליץ גם עם האוכל בפורטונה דל מאר או רק יין וגלים?😏

Leave a Reply